6 березня 2020 року
На зустрічі HR GOV Club Стародубцева Єлена поділилась, як створювались і які цінності у Prozorro
Єлена Стародубцева: HR " Prozorro"
Чи є у вас сформовані цінності в організації? А чи знають про них співробітники?
Дослідження останніх років показують, що корпоративні цінності відіграють величезну роль для мілленіалів під час вибору місця роботи. Оскільки зараз це покоління становить майже половину всього працездатного населення, до них слід прислухатись, щоб бути привабливим роботодавцем.
Хоча стратегія організації може з часом змінюватися, основні цінності повинні стати константою. Їх слід обирати так, щоб дотримуватись їх незалежно від економічних умов, зовнішніх стимулів або тенденцій.
Це не просто рядок у внутрішній документації, яку навряд чи хтось читає. Організація має зробити інформацію про них загальнодоступною. А співробітники в свою чергу
- ознайомитись з ними та застосовувати їх на практиці, як інструменти для досягнення цілей.
Під час екскурсії учасників HR GOV Club в Prozorro, ми побачили постери з цінностями в коридорах. Це легкий і доступний спосіб нагадувати про них.
А на зустрічі HR GOV Club Starodubtseva Lena поділилась, як створювались і які зараз цінності у Prozorro:

Відкритість
Ми нічого не приховуємо, відкрито обговорюємо складні ситуації та разом шукаємо шляхи їх вирішення. Ми вміємо вибачатися. Ми віримо в обмін знаннями та ділимося своїми досягненнями, щоб інші могли скористатись нашим прикладом.
Розвиток
Ми готові змінюватись. Ми шукаємо нові, більш ефективні та нестандартні рішення. Нам цікаво вчитися та пізнавати щось нове. Ми не хочемо зупинятись на досягнутому. Ми прагнемо щодня ставати краще ніж були вчора.
Відповідальність
Не помиляється той, хто нічого не робить. Ми не боїмося діяти, і це для нас важливіше за розмови. Ми приймаємо власні рішення та не ховаємось за спини інших. Ми хочемо бути взірцем для команди, для міністерства, для країни.
Командність
Ми всі рівні. Ми цінуємо в кожному особистість і віримо, що разом ми можемо досягнути більшого. В нашому оркестрі кожний грає важливу роль. Ми не надягаємо масок, і є самі собою.
Результативність
Ми вміємо мріяти та реалізовувати ці мрії. Для нас ентузіазм важливіший за досвід, а маленькі досягнення – за великі задуми. Ми вміємо створювати коаліції та знаходити однодумців бо разом ми дивуємо.
Якщо поставитись до цієї частини корпоративної культури серйозно, то на її основі можна сформувати впізнаваний імідж роботодавця.
Слідкуй за нами в Facebook
Made on
Tilda